Cleanering

Meist

Pakume professionaalset puhastusteenust eeskätt väikeettevõtetele ja eratarbijatele

Cleanering on ettevõte, mis pakub professionaalset, samas paindlikku puhastusteenindust ja abiteenuseid nii eratarbijaile kui ettevõtetele. Oma töös kasutame uusimaid puhastusmaterjale ja – aineid. Võimalusel puhastame puhta veega ja loodussõbralike ainetega säästes niiviisi keskkonda ja ruumide kasutajate tervist.

Teeme põhjalikult puhastavat masinpesu ja aurupuhastust regulaarselt ka väiksematel pindadel, näiteks eramajades, rõdudel, kitsamates koridorides ja pesuruumides. Meie seadmeparki kuuluvad kergekaalulised ja väikesemõõtmelised seadmed toome koristuskorraks ise kohale.

Pakume ka erinevaid abiteenuseidhoolitseme teie kodumasinate eest, täidame neid, puhastame ka koduloomade puurid ja kastid, vahetame voodipesu ja toimetame selle puhastuseks pesulasse ja tagasi, teeme erinevaid pisiparandustöid, vahetame lambipirnid jne. Abiteenuste nimekiri on pikk, küsige julgesti lisainfot.

Puhastamisel lähtume rahvusvahelistest koristusstandarditest tehes igale objektile kliendi soovidest lähtuva kvaliteediprofiili. Meie puhastusteenindajad saavad täpse koristusplaani ja põhjaliku koolituse just teie vajadustest lähtuvalt. Kontrollime regulaarselt teenuste kvaliteedi vastavust kvaliteediprofiilile.

Tunnete vajadust professionaalse puhastusteenuse järele?

Ära häbene, küsi pakkumist!

Et alustada koostööd polegi muud vaja, kui

kirjuta

või

helista

info@cleanering.ee

Jälgige meie tegemisi, sooduspakkumisi